×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تعالی شان انسانی اولویت مهم برنامه ریزی حوزه مدیریت شهری منطقه 18 است

شهردار منطقه 18 تهران در آیین معارفه مدير جديد روابط عمومی شهرداری منطقه 18 گفت : امروز ما نیازمند اطلاع رسانی گسترده و بسیار قوی در بین مردم هستیم و مردم باید بدانند پروژه های ماشین محور سنوات پیش، در دوره مدیریت شهری فعلی به پروژه های انسان محور تبدیل شده اند و تعالی شان انسانی در حوزه مدیریت شهری را در اولویت کار قرار داده ایم.

ظهر امروز طي نشستی با حضور سید محمد فیاض شهردار منطقه 18، سمیه عالمی پسند معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات شهرداری تهران و معاونان و مدیران ستادی منطقه 18 شهرداری تهران آیین معارفه مدير جديد روابط عمومی شهرداری منطقه 18 برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18؛ سید محمد فیاض در اين نشست ضمن تشکر از زحمات سرپرست سابق روابط عمومي، اكرم صوفی را به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 18 معرفی کرد.
سید محمد فیاض در خصوص نحوه انتخاب و انتصاب مديران در منطقه 18 گفت: در دوره مديريت فعلي شهرداري منطقه 18، افتخار داشته ايم تا اولویت در انتصابات شایستگی و توانمندی افراد باشد. هرگز نگاه جنسیتی نسبت به مقوله انتصابات نداشته ایم و رجای واثق داریم که اگر بانویی، توانمندی مدیریت اجرایی دارد نباید به واسطه کلیشه های جنسیتی، جلوی پیشرفت و ترقی ایشان را بگیریم و باید مدیریت شهری را از رویه مدیریت ریزبینانه و دقیق بانوان بهره مند کنیم.
پروژه های ماشین محور را به پروژه های انسان محور تبدیل کرده ایم
شهردار منطقه 18 تهران در ادامه تاکید کرد: مهمترین اولویت روابط عمومی در همراهی با اقدامات مدیریت شهری منطقه 18 تهران ، اطلاع رسانی عمومی پروژه های عمرانی و زیرساختی بصورت گسترده به مردم است. امروز ما نیازمند اطلاع رسانی گسترده و بسیار قوی در بین مردم هستیم و مردم باید بدانند پروژه های ماشین محور سنوات پیش، در دوره مدیریت شهری فعلی به پروژه های انسان محور تبدیل شده اند و تعالی شان انسانی در حوزه مدیریت شهری را در اولویت قرار داده ایم.

کمترین وظیفه روابط عمومی پاسداشت جایگاه در درون و بیرون سازمان است
سمیه عالمی پسند معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در ادامه آیین معارفه اکرم صوفی بعنوان رییس اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 18 تاکید کرد: جای افتخار دارد تا در راستای رشد و تعالی حوزه ارتباطات و روابط عمومی در جمع همکاران پر تلاش منطقه 18 حاضر شده ایم و بنا داریم تا با معرفی سرکار خانم صوفی بعنوان مسئول اداره روابط عمومی منطقه ، این جایگاه خطیر و مهم را به ایشان بسپاریم که با سوابق ارزشمندی که از ایشان سراغ داریم قطعا به بهترین شکل و با تلاش مستمر نسبت به توسعه و پیشرفت اقدام خواهند نمود.
معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: فشار کار روابط عمومی ها بسیار بالاست و کمترین وظیفه روابط عمومی پاسداشت جایگاه در درون و بیرون سازمان است. اعتقاد داریم که باید کسب جایگاه مدیریت در حوزه مدیریت شهری به واسطه رشد و تلاش پرسنل محقق شود که انتصاب امروز از نمونه های بارز ارتقا به واسطه توانمندی است. همکاری تمامی سطوح مدیریتی و کلیه پرسنل شهرداری منطقه 18 در موفقیت روابط عمومی موثر است و از همه عزیزان درخواست داریم تا با یاری یکدیگر نسبت به این مهم اقدام نمایند.


خدمات و پروژه های بنیادین و زیر ساختی منطقه 18 به مردم معرفی شود
اکرم صوفی در پایان آیین معارفه بعنوان سرپرست اداره روابط عمومی منطقه 18 شهرداری تهران ضمن تشکر از حسن اعتماد مهندس فیاض شهردار محترم منطقه 18 گفت: جای خرسندی دارد که در منطقه ای خدمت نماییم که راس مدیریت شهری آن، آشنا با حوزه رسانه ، فرهنگ و ارتباطات است و به واسطه نگاه واسعه ایشان به مقوله ارتباطات و رسانه در حیطه مدیریت شهری ، قطعا بنده و همکارانم تمام تلاش خویش را به کار خواهیم بست تا بتوانیم با همکاری مستمر به بهترین شکل ممکن پیام سازمان را به مخاطبان برسانیم.
وی تاکید کرد: مدیریت روابط عمومی منطقه 18 با توجه به مجاهدت های خالصانه و فعالیت های گرانسنگ همکاران عزیزی که پیشتر مسئولیت‌های این حوزه را بعهده داشته اند قطعا شایسته برنامه ریزی متعالی و فعالیت مستمر است اما با توجه به تحولات سریع حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی قطعا برنامه های ویژه و مستمری برای ارتباط مستمر با مخاطبان درون و بیرون سازمان داریم . تمام تلاش خود را معطوف آن میکنیم که خدمات و پروژه های بنیادین و زیرساختی صورت پذیرفته در منطقه 18 به عموم مردم به بهترین شکل معرفی شود.

گفتني است صوفي از فعالان رسانه اي و دانش آموخته ارشد علوم ارتباطات اجتماعي است. وي سالها در جايگاه كارشناس و مدير روابط عمومي در شهرداري تهران مشغول به فعاليت بوده و از آخرین پست های وی می توان به مدیر دفتر و رییس روابط عمومی نهاد راهبری و پایش طرح های توسعه شهری تهران و مدیریت روابط عمومی مناطق 22 و 13 نیز اشاره کرد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.