پل های عابرپیاده منطقه ۱۳ بهسازی می شود

با توجه به نزدیک شدن به فصل پاییز و تاریک شدن زود هنگام هوا، ضمن تامین روشنایی پل های عابر پیاده و رفع نواقص و مشکلات آنها، نصب کفپوش اپوکسی نیز در این فضاها به منظور جلوگیری از مشکل لغزندگی و تامین رفاه شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، مجتبی شکری، شهردار منطقه با اشاره به وجود حدود ۲۰ پل عابر پیاده در محدوده منطقه گفت: با توجه به مشکل یخ زدگی و خیس شدگی سطوح فلزی پل های عابر پیاده در فصل زمستان و ایام سرد سال و امکان بروز حوادث دردناک برای شهروندان، معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه ضمن نیازسنجی و بررسی های لازم، عملیات نصب کفپوش اِپوکسی بر روی پل های عابرپیاده را آغاز کرده است.

او صرفه اقتصادی بالا، مقاومت بالای متریال، عمر طولانی، نگهداشت آسان و حفظ بهداشت محیطی را از مزایای کفپوش اِپوکسی بر شمرد و اضافه کرد: در این طرح، با استفاده از نیروهای متخصص و دانش روز ، سطوح پله ها و عرشه های پل های عابرپیاده های منطقه۱۳ با مواد پوششی اپوکسی بازسازی و نوسازی می شود.

شهردار منطقه همچنین از تامین روشنایی پل های عابر پیاده خبر به منظور افزایش امنیت و ترغیب شهروندان برای گذر از پل عابر پیاده  داد و گفت: پل های فاقد نور و روشنایی هم با استفاده از لامپ های ال ای دی  که مجهز به قاب فلزی است، نور پردازی می شوند.

او در خصوص رفع نواقص پل های عابر یادآور شد: در این طرح موضوعی که به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک در حال انجام است، ضمن بازبینی پل های عابر مکانیزه و غیرمکانیزه در صورت داشتن معایب و مشکلات فنی رفع عیب و نقص می شود.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید