ایمن‌سازی بزرگراه امام علی(ع) در زیر گذر شهید محلاتی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۴ از رفع نقطه حادثه خیز بزرگراه امام علی(ع) با هدف ایمن سازی و کاهش تصادفات در این محور خبر داد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، مهدی فولادی در توضیح بیشتر افزود: یکی از معضلات ترافیکی زیرگذر محلاتی در بزرگراه امام علی(ع)، مشکل ایمنی مقابل ستون‌های پل و جداسازی نامناسب مسیر خط ویژه از مسیر عادی بزرگراه بود و از سویی در این زیرگذر  تصادفاتی به دلیل برخورد وسایل نقلیه با ستون های زیرگذر و موانع جداکننده خط ویژه شاهد بودیم.

فولادی افزود: در این راستا ایمن سازی مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع) در حدفاصل زیر گذر شهید محلاتی پس از بازدید و بررسی های میدانی عملیاتی شد.

او با اشاره به جمع آوری نیوجرسی های قدیمی و نصب نیوجرسی های بزرگ و ۶ متری در این محدوده گفت: اقدام صورت گرفته از جمله راهکارهایی است که برای کاهش خسارات ناشی از تصادفات و ایمن‌ تر شدن زیرگذر شهید محلاتی و مسیر خط ۹ اتوبوس های تندرو اجرایی شده است. 

فولادی خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم با حوزه راهنمایی و رانندگی نیز صورت گرفته و برنامه‌های دیگری چون کاهش سرعت مجاز، تعویض روکش آسفالت ، تقویت تعداد دوربین های کنترل سرعت و …در دستور کار است تا شاهد کاهش حوادث ترافیکی در این شریان عبوری مهم منطقه باشیم.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید