جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرداری فرون آباد برگزار شد

اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس و اربعین سید و سالار شهیدان در محل ساختمان شهرداری فرون آباد به ریاست سرپرست شهرداری و با حضور جمعی از مسئولین واحدهای شهرداری برگزار و بحث و تبادل نظر انجام و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مرتضی رئیسی سرپرست شهرداری فرون آباد با اشاره به اینکه هدف از برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای عزیز دفاع مقدس و همچنین انتقال تجربه دفاع مقدس برای نسل امروز است، بیان داشت: برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده بایستی این فرهنگ با جدیت در برنامه‌ریزی های فرهنگی و اجتماعی ادارات و نهادها مدنظر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین و با ارزش ترین مناسبت های کشور هفته دفاع مقدس است زیرا که ما هرچه داریم از ایثارگری های شهدا و دفاع مقدس داریم، افزود: با توجه به شرایط فعلی کرونا در جامعه باید برنامه ها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شود و تمامی کارها باید تحت یک مدیریت واحد، با محوریت واحد فرهنگی شهرداری نهایی و اجرا شود.

در ادامه این جلسه مسئولین واحدهای حاضر در جلسه برنامه های پیشنهادی خود در هفته دفاع مقدس و برگزاری مراسم پیاده روی اربعین حسینی را مطرح و راهکارهای لازم را درخصوص اجرای هر چه بهتر این برنامه ها بیان نمودند.

گفتنی است برگزاری مراسم پیاده روی اربعین حسینی، یادواره شهدای شهر، گلباران مزار مطهر شهدای گمنام، تکریم خانواده های معظم و معزز شهداء، جانبازان و ایثارگران، تجلیل از رتبه های برتر کنکور در شهر، فضاسازی و نصب بنرهای اطلاع رسانی، تقدیر از فرزندان شهید شاغل در شهرداری و اجرای مسابقه فرهنگی در فضای مجازی از مهمترین برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهر فرون آباد خواهد بود.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید