اجرای گازرسانی به روستاهای ماجولان و علی‌آباد

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده گازرسانی به روستاهای ماجولان و علی‌آباد در حال شبکه‌گذاری بوده و در ایام دهه مبارک فجر امسال تزریق گاز و عملک‌گذاری در این ۲ روستا انجام خواهد شد.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایرنا ،سید غنی نظری روز یکشنبه در جریان بازدید از جاده خلخال به ماسوله افزود:  برای آسفالت هفت کیلومتر جاده خاکی خلخال – ماسوله در داخل حوزه استحفاظی استان گیلان اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل اقدام می‌کند. عملیات آسفالت کامل راه گردشگری خلخال ـ شال ـ ماجولان به ماسوله در داخل حوزه استحفاظی استان اردبیل اجرا شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:هم اکنون تنها هفت کیلومتر از مسیر ۵۲ کیلومتری این راه در داخل حوزه استان گیلان فاقد آسفالت است که  توجه  جدی مدیران این استان را می طلبد.

نظری تاکید کرد که اگر اقدامی از سوی مسئولان استان گیلان در تکمیل این جاده صورت نگیرد از وزیر راه و شهرسازی دستور لازم برای آسفالت آن  توسط استان اردبیل اخذ خواهد شد تا این پروژه گردشگری با سرعت به پایان برسد.

وی با اشاره به ضعف آنتن‌دهی تلفن همراه در روستاهای بخش شاهرود به خصوص روستاهای ماجولان، جلال آباد و علی‌آباد واقع در مسیر راه گردشگری خلخال به ماسوله  افزود: در حالی سال گذشته آنتن‌های مخابراتی در این ۲ روستا نصب شده ولی به لحاظ پایین بودن ظرفیت این تجهیزات امکان دسترسی اهالی به اینترنت وجود ندارد.

وی اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده گازرسانی به روستاهای ماجولان و علی‌آباد در حال شبکه‌گذاری بوده و در ایام دهه مبارک فجر امسال تزریق گاز و عملک‌گذاری در این ۲ روستا انجام خواهد شد.

خلخال در جنوب اردبیل و در همسایگی استان گیلان واقع است.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید