حضور تیم ۳۰ نفره کویر نوردی در شاهرود/ ۴ کوهنورد مفقود هستند

شاهرود- فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه از گروه ۳۰ نفری که با خودروهای آفرود در مسیر بیارجمند حضور داشتند چهار نفر مفقود هستند، گفت: تلاش‌ها برای یافتن این افراد همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی کریمی غروب یک‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه تیم ۳۰ نفره کویر نوردی با خودروهای آفرود در مسیر کویر بی ارجمند تردد می‌کردند، ابراز داشت: از این تعداد چهار نفر برای صعود به کوه‌های اطراف از گروه جدا شدند.

وی بابیان اینکه خودروهای آفرود ۲۶ عضو دیگر گروه در گل‌ولای مسیر متوقف شد، افزود: اعضای گروه درخواست کمک داشتند که پلیس به علت صعب‌العبور بودن مسیر با بالگرد توانست محل توقف آن‌ها را پیدا کند.

فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه انتقال همه اعضای گروه امکان‌پذیر نبوده است، ابراز داشت: دو نفر از اعضای این گروه که به علت سرما دچار مشکلات جسمانی شده بودند با بالگرد به زمان‌آباد بی ارجمند و از آنجا به شاهرود منتقل شدند.

کریمی با بیان اینکه به سایر اعضای گروه، جیره خشک غذایی (نان و کنسرو)، چادر و پتو داده شد تا شب را در همان مکان بیتوته کنند، تصریح کرد: فردا صبح عملیات امداد و نجات تداوم خواهد داشت.

وی بابیان اینکه چهار کوهنورد گروه مفقود هستند، افزود: این افراد کوهنورد حرفه‌ای و دارای مجوز بودند و تجهیزات کامل نیز داشتند با این حال تلاش پلیس و اهالی بی ارجمند برای یافتن این افراد ادامه دارد.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید