کتابخانه مجلس از کتابخانه، موزه مجازی و ۱۰ کتاب رونمایی می‌کند

کتابخانه مجلس شورای اسلامی فردا سه‌شنبه ۲۵ آبان به مناسبت هفته کتاب، از کتابخانه مجازی و موزه مجازی و ۱۰ کتاب و دو نشریه انتشارات کتابخانه رونمایی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، به‌مناسبت فرا رسیدن ایام هفته کتاب، کتابخانه مجلس فردا سه‌شنبه ۲۵ آبان از کتابخانه مجازی و موزه مجازی و ۱۰ کتاب و دو نشریه انتشارات کتابخانه رونمایی می‌کند.

این مرکز در دومین روز از هفته کتاب، از چند رویداد مهم، رونمایی خواهد کرد. در این رونمایی، گزارشی از عملکرد یک ساله کتابخانه پس از حضور رئیس جدید این مرکز، حجت‌الاسلام والمسلمین قاسمیان نیز ارائه خواهد شد.

کتابخانه مجازی مجلس با عنوان «باغ میراث بهارستان»، «سامانه تور مجازی موزه مجلس» و ده جلد کتاب و دو نشریه کتابخانه مجلس، سه دستاورد بزرگ این مرکز هستند که همگی در یک سال اخیر به انجام رسیده‌اند.

این مراسم با حضور غلامعلی حداد عادل، میهمانانی از مجلس شورای اسلامی، مرکز پژوهش‌های مجلس و مسئولان نهادهای فرهنگی همراه خواهد بود.

رونمایی از سه دستاورد مهم کتابخانه مجلس، فردا سه‌شنبه ۲۵ آبان از ساعت ۱۰ صبح در محل موزه مجلس شورای اسلامی (تالار شهید مدرس) به صورت حضوری و با رعایت مسائل بهداشتی برگزار می‌شود.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید