کشف جسد از داخل رب گوجه فرنگی!!

زن بینوا در حال آشپزی بود که ناگهان همراه رب گوجه فرنگی، چیز عجیبی داخل ماهیتابه افتاد. چیز عجیبی که پس از لحظاتی دقت، ماهیتش مشخص شد.

اتفاقی عجیب حین آشپزی، زن بینوا را وحشت زده کرد

اخبار اشکالات رخ داده در زمینه مواد غذایی، همیشه جزو اخبار پربحث و جنجالی بوده است چراکه سلامت این محصولات، ارتباط مستقیم با سلامت افراد جامعه داشته و شوخی بردار نیست. هرچند وقت یکبار کاربران فضای مجازی تصاویری در این مورد منتشر میکنند که برخی کم اهمیت اما برخی واقعا نگران کننده هستند، مثل موردی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

خانم ” اینس مئوتی ” مثل هر روز عصر، در حال آشپزی بود که با صحنه ای باورنکردنی روبرو شد. او زمانیکه قصد ریختن رب گوجه فرنگی به داخل ماهیتابه را داشت، صحنه ای چندش آور و شوکه کننده دید که تا چند دقیقه برایش حتی قابل باور هم نبود.

موش

بیرون آمدن جسد موش از ظرف رب گوجه

هنگامی که قوطی رب گوجه فرنگی را به سمت ماهیتابه خم کرده، به جای رب گوجه فرنگی جسد درسته ی یک موش از آن بیرون ریخته و روی مواد اولیه شام خوشمزه اش افتاد. اتفاقی باورنکردنی و در عین حال نگران کننده برای او که سالها از این برند رب گوجه فرنگی استفاده کرده است.

این خانم تصمیم گرفت تا تصویر جسد موش غرق در رب گوجه فرنگی را منتشر کرده و به تمام افرادی که محصول مشابه را مصرف میکنند اطلاع رسانی کرد. واکنش ها به این مسئله بسیار تند و گسترده بود اما کارخانه تولید کننده رب گوجه فرنگی مربوط تمام این مسائل را صحنه سازی خوانده و نپذیرفت و اعلام کرده است که به دلیل این تهمت از منتشر کننده این تصاویر شکایت خواهد کرد.

تمام ماجرا در حالی است که تمامی شواهد وجود موش را ثابت میکرد اما برند رب گوجه فرنگی مربوط حالا طلبکار شده و به جای عذرخواهی، بسیار تند با این مسئله برخورد میکند.

” اینس مئوتی ” در صفحه شخصی اش نوشت:بعد این اتفاق هرگز رب گوجه فرنگی آماده خریداری نخواهم کرد و آن را در آشپزخانه خودم آماده می کنم تا خیالم از هر بابت آسوده باشد.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید