مشکلات روستاهای بیرجند درمدت یک ماه نیازسنجی می شود

رئیس شورای اسلامی شهرستان بیرجند از نیاز سنجی مشکلات روستاهای بخش مرکزی بیرجند در مدت یک ماه خبر داد.

به گزارش روستانیوز به نقل از مهر، رضا حسنی صفت در پاسخ به این سوال که اولویت اصلی شورای شهرستان بیرجند در دوره ششم چیست؟ اظهار کرد: یکی از اولین مصوبات شورا درباره نیاز سنجی مشکلات بخش مرکزی شهرستان بیرجند است تا ظرف یک ماه گزارش مربوط به این مشکلات به شورای شهرستان ارائه شود.

وی عنوان کرد: بعد از اینکه مشکلات روستاهای بخش مرکزی به شورا ارائه شود برای پیگیری مطالبات مردم از مسئولان شهرستان بیرجند و استان برای حضور در جلسات شورا دعوت می‌شود تا دغدغه‌های مردم از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرد و در نهایت با همکاری دستگاه‌های اجرایی راهکارهای مناسبی برای حل آنها پیدا شود.

وی با بیان اینکه شورای شهرستان بیرجند شامل ۴ نفر از شورای اسلامی شهر بیرجند و نماینده بخش مرکزی است، اضافه کرد: هر چند همه این افراد نسبت به مشکلات شهر بیرجند اطلاع کافی دارند و می‌توانند پیگیری لازم را در این باره انجام دهند اما مشکلات شهر بیرجند بیشتر توسط شورای شهر بیرجند مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: از آن جایی که شورای شهر زیر مجموعه شورای شهرستان است همه مصوبات شورای شهر برای اطلاع به شورای شهرستان ارسال می‌شود.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید