آماده‌باش بقاع متبرکه هرمزگان برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان از آماده‌باش تمامی اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه این استان برای اسکان موقت و ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی به زلزله‌زدگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام مصطفی آزادی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان اظهار کرد: بعد از وقوع زلزله و با توجه به شرایط موجود در سطح استان، برحسب وظیفه‌ای که اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در قبال مردم استان دارد، در راستای ارائه خدمات به این عزیزان گام برداشته است.
 
وی تصریح کرد: تمامی اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه استان در حالت آماده‌باش برای اسکان موقت و ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی به مردم هرمزگان هستند و هم استانی‌های عزیزی که قصد مراجعه به این اماکن را دارند، می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان خاطرنشان کرد: اوقاف هرمزگان این آمادگی را دارد که در صورت بروز هرگونه شرایط اضطرار، امکانات و خدمات رفاهی اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه سطح استان را در اختیار مردم عزیز هرمزگان قرار دهد.
 
 
linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید