یک جوان فلسطینی در کرانه باختری به شهادت رسید

نظامیان رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه یک جوان فلسطینی را به ضرب گلوله در کرانه باختری به شهادت رساندند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، سلسله اقدامات خصمانه صهیونیستها علیه شهروندان فلسطینی در نقاط مختلف اراضی اشغالی همچنان ادامه دارد. صهیونیستها به شهر طوباس واقع در کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس این گزارش، به دنبال یورش صهیونیستها به کرانه باختری درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت. صهیونیستها در این درگیری از گلوله های جنگی علیه فلسطینیان استفاده کردند.

شاهدان عینی اعلام کردند که در جریان درگیری های مذکور یک جوان فلسطینی به نام «حسین بنی عوده» هدف اصابت گلوله توسط نظامیان صهیونیست قرار گرفت و به شهادت رسید.

این در حالی است که چندی پیش اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای جنایت‌های اخیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی و نیز در کرانه باختری را به شدت محکوم کرد. اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه خود اعلام کرد که حوادث پی در پی در فلسطین و نیز تلاش‌های مقامات رژیم صهیونیستی برای تحمیل شرایط جدید به فلسطینیان را زیر نظر دارد.

در بیانیه مذکور خطاب به رژیم صهیونیستی گفته شده است: جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در این سطح خطرناک، ایجاب می‌کند که واکنش‌های کوبنده‌ای به آن نشان دهیم. طبیعی است که تداوم این جنایت‌ها موجب خواهد شد تا اوضاع بیش از پیش تنش آلود گردد.

در این بیانیه همچنین آمده است: رژیم صهیونیستی مسئول تبعات و پیامدهای جنایات خود علیه فلسطینیان در قدس و کرانه باختری است. ما اجازه نمی‌دهیم که صهیونیست‌ها به جای پس دادن تاوان جنایت‌های گذشته خود، اکنون جنایت‌های جدیدی را مرتکب شوند.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید