برگزاری بیش از ۴ هزار برنامه طی هفته بسیج در استان تهران

ری- فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران از برگزاری بیش از چهار هزار برنامه طی هفته بسیج در شهرستان های این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمد ذوالقدر دوشنبه در نشست خبری هفته بسیج طی سخنانی به تشریح برنامه‌های این هفته پرداخت و گفت: تجلیل از خانواده‌های چهار هزار شهید بسیجی، سرکشی از خانواده‌های شهدای و جانبازان مدافع حرم، تجدید میثاق با امام راحل در حرم مطهر امام خمینی (ره)، غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا از جمله برنامه‌های این هفته است.

وی افزود: فضاسازی عمومی شهری و تبلیغات محیطی، اجرای سرود، تئاتر خیابانی و حماسی، برپایی رزمایش کمک مومنانه و مواسات، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی، کتابخوانی و ورزشی با مفاهیم دفاع مقدس و همچنین برگزاری شب شعر، بازگویی خاطره و برپایی نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس به شمار می‌رود.

ذوالقدر همچنین برپایی ایستگاه‌های صلواتی، پارچه نویسی، تبلیغات محیطی، ماشین نویسی و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس را نیز از جمله برنامه‌های هفته بسیج برشمرد و گفت: طی هفته بسیج چهار هزار و ۳۳ برنامه فرهنگی، اجتماعی، مذهبی در قالب ۱۷۹ عنوان در دو هزار پایگاه و حوزه مقاومت شهرستان‌های استان تهران برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، هفته بسیج از ۲۹ آبان آغاز و تا جمعه پنجم آذرماه ادامه دارد.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید