قطع اعطای بن به کارکنان شرکت واحد کذب است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، شایعه قطع پرداخت بن به کارکنان شرکت واحد را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی چمران، صبح سه شنبه در جلسه علنی شورای شهر در سخنان ابتدایی خود ضمن گرامیداشت سالروز وفات حضرت معصومه (س) و سالروز آزادسازی سوسنگرد گفت: فردا ۲۶ آبان مصادف با چند روز پس از آغاز جنگ و آزادسازی سوسنگرد است.

وی افزود: چندی پیش بحثی شد درباره اینکه دیوان محاسبات عمومی اعلام کرد که حسابرسی شهرداری‌ها را باید دیوان محاسبات انجام دهد در نهایت با استفسار از معاونت حقوقی مجلس اعلام شد که خود شورا باید این حسابرسی را انجام دهد.

رئیس شورای شهر تهران عنوان کرد: این اختلاف وجود داشت و مجدداً این سوال مطرح شد اما رئیس مجلس اخیراً طی نامه‌ای به رئیس دیوان محاسبات، اعلام کردند که نظارت مالی بر شهرداری‌ها بر عهده شورای شهر است. تنها بودجه‌ای که دولت به شهرداری‌ها می‌دهد، دیوان محاسبات می‌تواند به آن وارد شود.

چمران عنوان کرد: به همین منظور از مجلس تشکر می‌کنیم که این اختلاف قدیمی را به پایان رساندند.

وی بیان کرد: از عصر روز گذشته نیز در فضای مجازی موضوعی دست به دست می‌شود و یک حملات تخریبی آغاز شده است مبنی بر اینکه بن‌های دریافتی کارکنان شرکت واحد قرار است قطع شود و از قول شهردار تهران نیز مسائل دیگری مطرح شده است.

رئیس شورای شهر تهران ابراز داشت: طی تماس با رئیس این سازمان نیز اعلام کردم که این موضوع کذب و دروغ است و به همه کارکنان شرکت واحد اعلام می‌کنم که ریشه این مسائل از خارج از کشور است.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید