سرپرستان اداره کل های امور دانش آموختگان و بورس واعزام منصوب شدند

رئیس سازمان امور دانشجویان با صدور احکامی جداگانه سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان و سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجویان این سازمان را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هاشم داداش پور، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، طی احکامی جداگانه محمد صالح لباف زاده را به سمت سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان و محمد محمدی مسعودی را به سمت سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجویان این سازمان منصوب کرد.

رئیس سازمان امور دانشجویان همچنین در نامه‌هایی جداگانه از خدمات و تلاش‌های ابراهیم حاجی زاده مدیر کل سابق اداره کل بورس و اعزام دانشجویان و سیدعبدالحمید انگجی مدیر کل سابق اداره کل امور دانش آموختگان قدردانی کرد.

دکتر مسعودی استادیار و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و دانش آموخته دکترای مهندسی برق نانو الکترونیک از دانشگاه کنت کشور بلژیک است.

در حکم رئیس سازمان امور دانشجویان آمده است: نظر به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، بر اساس پیشنهاد معاون بورس و امور دانشجویان خارج سازمان، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجویان و سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به قدرت لایزال الهی و همکاری دانشگاهیان و کارکنان آن مجموعه در تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی سیزدهم نسبت به برقراری عدالت و احقاق حقوق مظلومین بر اساس قوانین، احیای فرآیندهای بورس به شکل هوشمند و هدفمندسازی فرصت‌های مطالعاتی بر اساس منافع و نیازهای کشور همت بگمارید.

از درگاه ایزد منان، دوام توفیق شما را در انجام بهینه و بهنگام امور محوله و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهانم.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید