پیش‌نویس تفاهمنامه بخش رادیو تئاتر فجر نوشته شد

پیش‌نویس تفاهمنامه بخش رادیو تئاتر جشنواره تئاتر فجر با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش و دبیر جشنواره تئاتر فجر نوشته شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، در جلسه ای که با حضور محسن سوهانی مدیرکل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره تئاتر فجر، امین رهبر مدیر بخش رادیو تئاتر سه دوره قبل، ایوب آقاخانی، بهرام ابراهیمی، جواد پیشگر، جلال تجنگی مشاور ارشد دبیر جشنواره تئأتر فجر و سایر مدیران ۲ مجموعه برگزار شد، پیش نویس تفاهمنامه بخش رادیو تئاتر فجر جشنواره امسال نوشته شد.

در این جلسه که در محل رادیوی قدیم تهران در میدان ارگ و رادیو نمایش فعلی برگزار شد همانند سال های گذشته چارچوب کلی تفاهم نامه بخش رادیو تئاتر جشنواره پیش رو مورد توافق قرار گرفت و در کنار آن مواردی به عنوان آسیب شناسی از سوی مدیران و هنرمندان حاضر در این جلسه مطرح شد تا این بخش از نظر کمی و کیفی نسبت به دوره های قبل پربارتر باشد.

یکی از تأکیداتی که در این جلسه توسط مدیر رادیو نمایش مطرح شد بحث حوزه نظریه پردازی و پژوهش کاربردی بود. اینکه این موضوع در قالب یک سمینار، نشست و هم اندیشی به صورت حضوری یا مجازی برگزار شود تا چارچوب و ابعاد آن از نظر نظریه پردازی و مطالعات نظری پخته تر شود.

پیش نویس تفاهم نامه بخش رادیو تئاتر جشنواره فجر امسال با پیشنهاداتی از سوی مدیران ۲ مجموعه و هنرمندانی چون ایوب آقاخانی، بهرام ابراهیمی و جواد پیشگر نوشته شد و قرار است امضای این تفاهم نامه پس از نهایی شدن، توسط حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره تئاتر فجر و محسن سوهانی مدیرکل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش صورت گیرد.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید