تنها راه نجات کشور ترویج تفکر بسیجی در جامعه است

ساوه – امام جمعه ساوه گفت: بسیج نیروی کارآمد وسرمایه گرانبها برای کشور است و برای ایمنی از گزند دشمنان باید تفکر و فرهنگ بسیجی در کشور تقویت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه ساوه گفت: لازمه داشتن جامعه متمدن و فرهنگی عمل کردن به دستورالعمل‌های قران است، اگر در این مسیر حرکت کنیم قطعاً امروز نیازمندی در جامعه نداشتیم.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج، افزود: بسیجی کسی است که تمام زندگی خود را صرف سازندگی کشور می‌کند و نیروی کارآمد و سرمایه گرانبها برای کشور است که اگر می‌خواهیم کشور در همه عرصه‌ها تقویت شود و از گزند دشمنان ایمن باشد باید تفکر و فرهنگ بسیجی در کشور تقویت شود.

امام جمعه ساوه تصریح کرد: فرهنگ بسیجی یعنی ظلم ستیری و اقدام عاقلانه برای حل مشکلات، تفکر بسیجی یعنی نسبت به دغدغه‌های کشور بی توجه نباشیم.

حجت الاسلام رحیمی با اشاره به اینکه تفکر و روحیه بسیجی، رمز اصلی جاودانگی انقلاب و نظام اسلامی ایران در کوران حوادث مختلف است، اظهار کرد: ما امروز نیازمند فراگیر شدن این نوع سبک کار و زندگی، فرهنگ، تفکر و روحیه در جامعه برای سازندگی، رویارویی با مشکلات و عبور موفقیت آمیز از فتنه‌ها و آشوب‌ها پیش رو هستیم.

وی افزود: فاصله طبقاتی حاکم بر جامعه مایع شرمساری ماست نباید اجازه بدهیم همسایه گرسنه باشیم و نباید نسبت به مشکلات جامعه بی توجه باشیم.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید