دبیرخانه کنفرانس حمایت از فلسطین،تروریستی خواندن حماس رامحکوم کرد

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در محکومیت اقدام ضد حقوق بشری انگلیس در قرار دادن جنبش حماس در فهرست تروریستی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در محکومیت اقدام ضد حقوق بشری انگلیس در قرار دادن جنبش حماس در فهرست تروریستی بیانیه‌ای صادر کرد.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی اقدام ضد حقوق بشری دولت انگلیس در قرار دادن جنبش مقاومت اسلامی حماس در فهرست تروریستی را محکوم می‌کند.
بی تردید این عمل زبون و بزدلانه حرکتی است که در تداوم خیانت بیانیه بالفور در اشغال سرزمین فلسطین و آواره کردن میلیون‌ها فلسطینی و قتل عام هزاران زن و مرد و کودک بی گناه صورت می‌گیرد.
چشم پوشی انگلیس در قبال جنایت‌های ددمنشانه صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین و محروم شدن آنها از بدیهی‌ترین حقوق انسانی در نتیجه محاصره ۱۵ ساله رژیم صهیونیستی علیه غزه؛ بیانگر استفاده ابزاری کشورهای اروپایی از حقوق بشر و سیاست یک بام و دو هوای آنها در منطقه می‌باشد.
دبیرخانه از همه مجالس کشورهای جهان بویژه اسلامی و نهادهای حقوق بشری درخواست دارد با محکومیت این اقدام سیاسی و مغایر با معیارهای انسانی و حقوق بشری انگلیس از ملت فلسطین در مقابل ظلم و تعدی لندن، واشنگتن و تل آویو حمایت نمایند.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید