رییس اداره کتابخانه های شهرستان قدس با امام جمعه شهرستان قدس دیدار نمود

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس به همراه کتابداران کتابخانه های عمومی با امام جمعه شهرستان قدس دیدار کردند.

همزمان با بیست ونهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران؛
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس به همراه کتابداران کتابخانه های عمومی با امام جمعه شهرستان قدس دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس،سیده فهیمه اطهری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس همراه با جمعی از مسئولان وکتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و در خصوص ترویج فرهنگ کتابخوانی گفتگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه ضمن گرامیداشت روز کتاب و کتابخوانی خواستار
تعامل اداره کتابخانه های عمومی با آموزش و پرورش و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در راستای ترویج فرهنگ عمومی مطالعه و کتابخوانی شدوبرلزوم آموزش دانش آموزان در خصوص انگیزه مطالعه، روش مطالعه و انتخاب کتاب و محتوای خوب برای مطالعه تاکید کرد.
وی افزود :طرح ایستگاه های مطالعه در قالب قفسه‌ های مطالعه کتاب در برخی از نقاط شهری و ادارات عمومی و در مکان‌هایی پرتردد از قبیل بیمارستان، پایانه‌ مسافربری، ادارات و سازمان‌ها راه اندازی شود وخوراک فرهنگی با ایده های خلاقانه، بسته بندی و ظاهر جذاب با ذائقه افراد ارائه شود.
در ادامه سیده فهیمه اطهری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس باتشکر وقدردانی از توجه امام جمعه شهرستان به اهمیت کتاب وکتابخوانی وحمایتهای ایشان در این راستا، به گزارشی از فعالیتهای کتابخانه های عمومی شهرستان قدس پرداخت.
در پایان این دیدار امام جمعه شهرستان قدس از رئیس و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی با اهدای لوح و کتاب تجلیل نمود.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید