شانس بالای وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برای کسب رای اعتماد مجلس

بناب- نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس از شانس بالای وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برای کسب رای اعتماد مجلس خبرداد و گفت: وزیر پیشنهادی رزومه خوبی دارد و امیدواریم رأی بیاورد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد باقری بنابی عصر شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب با بیان اینکه وزیر پیشنهادی جدید آموزش و پرورش رزومه خوبی دارد و امیدواریم از مجلس رأی اعتماد بگیرد، افزود: امیدواریم وزیر پیشنهادی بتواند مطالبات جدی معلمان را پیگیری کند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش وزیری باید انتخاب شود که بله قربان گو نبوده و توانایی حل مشکلات این مجموعه حساس را داشته باشد.
نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی از شورای آموزش و پرورش شهرستان خواست از عوامل موفقیت این مجموعه از جمله موفقیت اخیر در کنکور ۱۴۰۰ کار پژوهشی صورت گرفته و آن را برای مدیران و متولیان آینده نگه دارند تا از این تجربیات استفاده شود.
باقری بنابی در ادامه با اشاره به ظرفیتی که شهرستان بناب در حوزه‌های پرورشی دارد، پیشنهاد داد یکی از ۵ طرح ملی را که قرار است در استان اجرایی شود، در شهرستان بناب اجرا شود.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید