آسفالت ۱۰۵ کیلومتر راه روستایی آذربایجان غربی

رئیس اداره نظارت بر ساخت و توسعه راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰۵ کیلومتر راه روستایی استان آسفالت شده و ایمنی تردد وسایل نقلیه در این مسیرها ارتقا یافته است.

به گزارش روستانیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، صادقی پور ادامه داد: در حوزه حفظ و نگهداری آسفالت شبکه راه‌های موجود با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، محورهای نیازمند روکش آسفالت مطابق دستورالعمل‌های موجود شناسایی و پیگیر اخذ اعتبارات لازم جهت اجرا هستیم.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵۰ کیلومتر راه روستایی نیز بهساری و آماده آسفالت در استان عملیاتی شده که جهت بهسازی و آماده آسفالت نمودن پروژه های مذکور اعتباری بالغ بر ۵۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

رئیس اداره نظارت بر ساخت و توسعه راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: با اجرای عملیاتی ساخت و بهسازی راه های روستایی مذکور درصد برخورداری راههای روستایی استان از نعمت راه آسفالت از ۶۲،۷۶ به ۶۴ درصد از نظر تعداد روستا افزایش یافته است.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید