پلمب ۲ محل فساد در شاهرود/ ۳۶ نفر دستگیر شدند

شاهرود- فرمانده انتظامی شاهرود با بیان اینکه در طرح ضربتی پلیس نقاط آلوده پاک‌سازی و دو محل فساد در شاهرود پلمب شد، گفت: در این راستا ۳۶ نفر نیز دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی کریمی پیش از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود بابیان اینکه طرح ضربتی پلیس باهدف پاک‌سازی نقاط آلوده و پاتوق‌های سطح شهرستان شاهرود به اجرا درآمد، ابراز داشت: این طرح با حضور مقامات ارشد قضائی و سر اکیپی جانشین شهرستان با استفاده از توان واحدهای تخصصی و عملیاتی پلیس اجرا شد.

وی ضمن بیان اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس محسوب می‌شود و با هر گونه مصادیقی که بخواهد این موضوع را خدشه‌دار کند برخورد خواهد شد، افزود: بر اساس همین مأموریت ذاتی پلیس گوشه گوشه شهر بازرسی و پاتوق‌های ممنوعه مورد شناسایی قرار می‌گیرد.

فرمانده انتظامی شاهرود ضمن بیان اینکه دو پاتوق و مرکز فساد نیز با دستور قضائی پلمب شده است، ابراز داشت: در بازرسی‌های صورت گرفته مقادیر قابل توجهی مواد مخدر، اقلام سرقتی و موارد ممنوعه دیگر کشف شده است.

کریمی از دستگیری ۳۶ نفر در این راستا خبر داد و اضافه کرد: تمام شهر زیر نظر پلیس قرار دارد و اجازه فعالیت‌های این چنین هرگز به خلافکاران داده نمی‌شود.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید