توجه جدی به حقوق مودیان و همکاران خدوم سازمان از مهمترین اصول نظام مالیاتی

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با تاکید بر اینکه توجه جدی به حقوق مودیان و همکاران خدوم سازمان، جزو مهمترین اصول سازمان در دوره جدید به شمار می رود، گفت: در این راستا یکی از اقدامات اولویت دار، ساماندهی اماکن اداری سازمان و در صورت لزوم بازسازی یا تغییر مکان می باشد.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، دکتر داود منظور، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور بیان داشت: توجه جدی به حقوق مودیان و همکاران خدوم سازمان، جزو مهمترین اصول دوره جدید سازمان محسوب می شود و برنامه ریزی در خصوص برخورداری مودیان و همکاران از امکانات و خدمات شایسته و بهره مندی از فضای مناسب اداری باید مورد توجه ادارات کل امور مالیاتی قرار گیرد.

وی بیان داشت: در بررسی های کارشناسی و بازدیدهای میدانی مشخص گردید، برخی ساختمان های ادارات امور مالیاتی شهر و استان تهران، فرسوده بوده و از استانداردهای لازم برخوردار نیستند؛ بر این اساس و با توجه به اهمیت بهره مندی همکاران و مودیان محترم مالیاتی از ساختمان های مناسب و اینکه باید محیط کار در شأن کارکنان و مودیان باشد، بهسازی و در صورت نیاز، تامین فضای مناسب اداری، در دستور کار قرار گرفته و بدیهی است ساختمان هایی که از شرایط مناسب و ایده آل برخوردار نباشند، در اولویت بازسازی یا تغییر مکان قرار می گیرند.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در همین رابطه تصریح کرد: پس از دریافت گزارشات متعدد مبنی بر مشکلات جدی در ساختمان اداره امور مالیاتی غرب تهران (سپهر) واقع در خیابان ستارخان که منجر به عدم ارایه مناسب خدمات مالیاتی به مودیان محترم می شد و متاسفانه فضای مناسب و در شأن همکاران خدوم سازمان هم نبود، دستور تخلیه فوری و انتقال پرونده های مالیاتی صادر شد.

دکتر منظور اضافه کرد: هم اکنون برنامه انتقال پرونده های مالیاتی به دیگر ساختمان های اداره کل غرب تهران در حال پیگیری و اجراست.

 

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید