نشت گاز در سالن نمایش خیابان شریعتی/تشریح جزئیات حادثه

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از نشت گاز در سالن نمایش واقع در خیابان شریعتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جلال ملکی گفت: ساعت ۲۱:۱۰ دقیقه امشب یک مورد حادثه نشت گاز منوکسید کربن در یک ساختمان واقع در خیابان شریعتی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله ایستگاه شماره ۷۳ به محل اعزام شد و در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی عنوان کرد: نیروها مشاهده می‌کنند که در یک ساختمان ده طبقه اداری که همه طبقات که تمامیقسمت‌های آن تعطیل بود؛ در طبقه منهای یک سالن تئاتر بود و از صبح امروز نیز مشغول به فعالیت بوده، چندین نفر به دلیل نشت گاز با مشکل تنفسی مواجهه می‌شوند.

ملکی بیان کرد: نیروها پس از بازرسی محل متوجه نشت گاز منوکسید کربن در این طبقه و در مجاورت موتورخانه می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه بخشی از این گاز در حجم بسیار زیادی در این طبقه پخش شده بود تصریح کرد: آتش نشانان با هماهنگی مسئولین این سالن نمایش تئاتر را متوقف کرده و نفرات را با آرامش کامل از محل خارج می‌کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰ نفر از افرادی را که مشغول بازی تئاتر بودند و همچنین از تماشاچیان این نمایش بدون کوچک‌ترین مشکلی از محل خارج شدند.

وی اظهار کرد: در بررسی‌های عوامل ما از موتورخانه مشخص شد که نقص در دودکش‌های موتورخانه و دلیل ناتوانی در انتقال آلاینده‌ها سبب این حادثه شده بود که پس از آن موتورخانه را خاموش کرده و تاکید کردند که موتورخانه توسط عوامل بازرسی صورت گیرد.

ملکی گفت: خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع جلوی خسارات بیشتر در این حادثه گرفته شد.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید