یک پروژه عمران روستایی در شاهین‌دژ افتتاح شد

پروژه آب‌رسانی به روستای کم برخوردار “قلعه قورینه” از روستاهای توابع بخش مرکزی شاهین‌دژ با ۲ میلیارد ریال هزینه به مناسبت هفته بسیج به بهره برداری رسید.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایرنا، بخشدار بخش مرکزی شاهین‌دژ اظهار داشت: افتتاح پروژه مخزن آب رسانی روستای “قلعه قورینه” این شهرستان با بیش از ۲ میلیارد ریال هزینه از محل منابع بخشداری و همکاری سپاه از محل اعتبارات محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهداء مورد بهره برداری قرار گرفت.

بهرنگ رضایی اضافه کرد: این مخزن دارای بیش از ۲۰ مترمکعب ظرفیت است که برای آبرسانی به این روستا از حدود هزار و ۲۰۰ متر لوله‌گذاری انجام شده است.

وی با بیان اینکه نزدیک به یکسال زمان برای این اجرای این طرح هزینه شده است، اظهار داشت: با افتتاح این پروژه مشکل انتقال و تامین آب شرب برای روستاییان “قلعه قورینه” این شهرستان مرتفع شده و جمعیت ۱۰۰ نفری این روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.

رضایی با اشاره به اینکه با افتتاح پروژه‌ها و تامین آب شرب پایدار برای روستاها گامی موثر در تحقق شعار عدالت محوری است گفت: خدمات بسیج سازندگی موجب ارتقای امید و نشاط به مردم و روستائیان منطقه شده است.

به گزارش ایرنا، امسال ۹۶ برنامه فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و هنری به‌منظور گرامیداشت هفته بسیج در شاهین‌دژ اجرا می‌شود.

هفته بسیج  از ۲۹ آبان تا پنجم آذرماه در نقاط مختلف کشور با برگزاری آیین‌های ویژه‌ای به صورت میدانی و مجازی برگزار و گرامی داشته می‌شود؛ بسیج مستضعفان پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) تشکیل شد.

شهرستان شاهین دژ با ۹۵ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید