بهینه‌سازی شبکه روشنایی ۶۷ روستای کلانشهر اهواز

سرپرست شرکت توزیع نیروی اهوازگفت : شبکه روشنایی ۶۷ روستا در کلانشهر اهواز به منظور افزایش رضایتمندی و کمک به ارتقای امنیت عمومی بهینه‌سازی شد.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایرنا، مهرداد فارسی‌مدان با اشاره به نصب یک هزارو ۱۰۰ چراغ روشنایی در این روستاها، بیان کرد: بهینه سازی شبکه روشنایی معابر در ۶۷ روستای مسیر جنوب و جنوب شرق اهواز شامل قلعه چنان، ابودیس، ام البنین، بوهور، حاج مزید، مظفریه، کوی امام حسین(ع) خسراوید، خویسه ۲، سویسه باوی، سویسه صالح، کواتر و… انجام شده است.

وی با بیان اینکه اعتبار اختصاص یافته به این پروژه ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بود،  افزود: این طرح با حضور یکصد نیروی عملیاتی این شرکت در قالب ۲۵ گروه برگزار شد و کلیه تایم سویچ‌ها، استاتر و کابل‌های شبکه روشنایی بررسی و موارد دارای اشکال بطور کامل رفع نقص شد .

سرپرست شرکت توزیع نیروی اهواز با اشاره به اینکه شبکه روشنایی معابر بخش قابل توجهی از مصرف انرژی را به خود اختصاص می‌دهد گفت: با توجه به هزینه بالای تولیدبرق ، شناسایی مجموعه عوامل تاثیرگذار در مصرف و بهره‌مندی از شیوه‌های ‌نوین مدیریت انرژی در طراحی و بازطراحی شبکه‌های روشنایی ضرورت دارد.

شرکت توزیع نیروی برق اهواز دارای ۶۲۰ هزار مشترک با ۱۰ هزار کیلومتر طول خط شبکه است.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید