لزوم بازتاب مشکلات مردم توسط صدا و سیما

قم- آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه متاسفانه امروز شاهد سختی معیشت مردم هستیم گفت: صدا و سیما باید مشکلات و کمبودهای موجود در جامعه را به شکل صحیح بازتاب دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به آیه ۱۰۴ سوره آل عمران گفت: قرآن مسلمانان را گروهی یاد نموده که کارشان دعوت به خیر و اعمال صالح و آبادی زمین و امر به معروف و نهی از منکر می‌باشد که فلاح و رستگاری نصیب آنان می‌گردد.

وی در ادامه با اشاره به جریان تمدن سازی اسلام افزود: در زمان معاصر فقیه فرزانه‌ای چون امام راحل (رحمت علیه) برای احیا اسلام به پا خواست و تمام نگاه‌ها را متوجه انقلاب اسلامی و مردم مسلمان ایران نمود، هر چند استکبار جهانی به رهبری آمریکا در این مدت هر روز فتنه‌ای تازه بر علیه انقلاب به راه انداختند، اما به توفیق پروردگار قلوب مستضعفان جهان و مردم آزاده هر روز متوجه این نظام گردید و انقلاب اسلامی تمامی مرزها را در نوردید و امید تازه ای در میان محرومان و مستضعفان جهان ایجاد نمود.

استاد سطوح عالی حوزه با بیان اقدامات فراوانی که در دوران انقلاب صورت گرفته تصریح کرد: باید خدمات و کارهای فراوانی که از آغاز انقلاب در حوزه‌های مختلف صورت گرفته برای مردم بازگو شود تا مردم بدانند که چه کاری‌هایی صورت گرفته، و انقلاب چه خدمات ارزنده‌ای انجام داده است. امروز شبکه‌های بیگانه با تبلیغات فراوان سعی در تخریب وجهه نظام مقدس ایران دارند، اما متأسفانه شاهد پیام‌های تبلیغات بسیار زیاد در صدا و سیما هستیم که باید برای این چاره‌ای اندیشید.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به مشکلات موجود در جامعه بیان گفت: صدا و سیما باید مشکلات و کمبودهای موجود در جامعه را به شکل صحیح بازتاب دهد. متأسفانه امروز شاهد سختی معیشت مردم هستیم که باید مسئولین در جهت رفع این مشکلات کوشش نمایند.

آیت الله نوری همدانی با بیان دشمنی دیرینه آمریکا و صهیونیست با اسلام و مسلمانان افزود: متأسفانه امروز شاهد اوضاع مسلمانان در یمن و سوریه و عراق و لبنان و بحرین و افغانستان هستیم که با نقشه کشی آمریکا و پول‌های عربستان سعودی توسط اسرائیل اجرا می‌شود این موضوعات را صدا و سیما نه تنها برای مردم ایران بلکه باید برای تمامی ملت‌های مسلمان در خارج از ایران نیز بازگو و روشن سازد.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید