جاده روستاهای تمبی چم فراخ با آسفالت فرش می‌شوند

عملیات اجرای روکش آسفالت بخشی از جاده روستاهای تمبی چم فراخ (چوب سرخ) با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان کلید خورد.

به گزارش روستانیوز نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، این عملیات طی روز‌های اخیر و با نظارت مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت آغاز شده و پیش بینی می‌شود با توجه به وضعیت جوی در اسرع وقت به پایان برسد.

برای این بخش از پروژه بهسازی و مرمت جاده روستا‌های منطقه تمبی چم فراخ که ۳هزار و ۱۰۰ متر طول و ۵/۵متر عرض آسفالت آن است مبلغ ۳میلیارد و ۶۵۰میلیون تومان هزینه شد.

با اجرای این پروژه که با مساعدت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همت مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت عمل به تعهدات و مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت تعریف و به مرحله اجرا رسیده مشکلات عبور و مرور و دسترسی روستا‌های چوب سرخ، چم فراخ، تمبی، پنبه کار، تلبمن، چهاربیشه و اکبر آباد بخش گلگیر مسجدسلیمان با جمعیتی حدود ۲ هزار نفر، به مرکز شهرستان در این بخش از مسیر مرتفع خواهد شد.

جاده دسترسی روستا‌های منطقه تمبی چم فراخ بخش گلگیر مسجدسلیمان ۱۸هزار و ۳۰۰متر طول دارد که پیش از این عملیات بهسازی و مرمت آن شامل عملیات خاکی و اجرای روکش آسفالت به طول ۱۳هزار متر از سوی مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان انجام شده است.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید