موفق‌ترین لژیونرهای فوتبال ایران در رادیو صبا معرفی می‌شوند

رادیو صبا در برنامه «ترین‌ها» به به معرفی موفق‌ترین لژیونرهای فوتبال ایران از نگاه مخاطبان می‌پردازد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین ها» با اجرای شاهین جمشیدی هر هفته با هدف معرفی برترین‌های ایران در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، هنری و ورزشی پخش می‌شود.
این برنامه روز جمعه پنجم آذر با یک موضوع ورزشی همراه مخاطبان می‌رود، «ترین ها» به سراغ فوتبال می‌رود و «موفق‌ترین لژیونرهای فوتبال ایران» را از نگاه مخاطبان معرفی می‌کند.
لژیونر (légionnaire) نامی فرانسوی است و وقتی برای یک فوتبالیست (یا هر بازیکنی در هر ورزش دیگری) استفاده می‌شود یعنی بازیکنی که در باشگاهی غیر از باشگاه‌های کشور خودش بازی کند.
در توضیحات تکمیلی این برنامه آمده است:
تیم ملی فوتبال ایران بعد از استرالیا، بیش‌ترین بازیکن لژیونر را در ترکیب خود دارد. اگر چه حضور بازیکنان ایرانی در فوتبال اروپا یک امتیاز مثبت در جهت پیشرفت آن‌ها و نزدیک شدن به معیارهای بین‌المللی محسوب می‌شود و در همین مدت زمان باعث پیشرفت تیم ملی هم شده، ولی مشکلاتی را هم به همراه دارد.
در این برنامه تعدادی از لژیونرهای فوتبال ایران در فضای مجازی معرفی می‌شود تا مخاطبان به موفق‌ترین آنها رای دهند که در طول برنامه با توجه به ارای دریافتی و کارشناسی تیم ترین ها موفق‌ترین لژیونرهای فوتبال ایران از نگاه مخاطبان اعلام می‌شود.
برنامه «ترین ها» روزهای جمعه ساعت ۱۶ به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف الله، اجرای شاهین جمشیدی و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می‌شود.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید