کتاب حاج صادق آهنگران رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از «کتاب آهنگران» روز دوشنبه ۲۹ شهریور در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، اسماعیل قضات‌لو مدیر فرهنگی هنری منطقه پانزده و رئیس فرهنگسرای خاوران گفت: مراسم رونمایی از «کتاب آهنگران» روز دوشنبه ۲۹ شهریور با حضور حاج صادق آهنگران، سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، گلعلی بابایی نویسنده و پژوهشگر دفاع مقدس و جمعی از مسئولین لشکری و کشوری در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

وی افزود: خاطرات سالهای جنگ تحمیلی با صدای حاج صادق آهنگران عجین شده و شرح دلاوری‌های رزمندگان دلیر اسلام با نوای دلنشین حاج صادق بر لوح جان مان نقش بسته است. از همین رو فرهنگسرای خاوران در نظر دارد تا همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و به رسم تقدیر از سالها مجاهدت و نوحه خوانی حاج صادق در جبهه های حق علیه باطل؛ از خدمات ارزنده ایشان تجلیل به عمل آورده و از «کتاب آهنگران» رونمایی کند.

رئیس فرهنگسرای خاوران در ادامه گفت: «کتاب آهنگران» مجموعه خاطرات و نوحه‌های حاج‌صادق آهنگران است که طی سال‌های دفاع مقدس توسط انتشارات یازهرا جمع آوری، و در قالب دو کتاب و سه لوح فشرده به منتشر شده است.

قضات‌لو در پایان گفت: مراسم رونمایی از این‌کتاب با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی روز دوشنبه ۲۹ شهریور از ساعت ۱۷ در فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، خیابان جلفا برگزار می‌شود.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید