شهردار فرون آباد: حریم شهر نباید آسیب ببیند

شهردار فرون آباد پیش از ظهر امروز و در دیدار با رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پاکدشت گفت: حریم شهر نباید آسیب ببیند و جهاد کشاورزی در کنار شهرداری از این حریم صیانت کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس درویشی شهردار فرون آباد با اشاره به فعالیت های انجام گرفته درخصوص برخورد با ساخت و سازها و دیوارکشی های نامناسب و تخریب آنها طبق قوانین موجود، بیان داشت: مدیریت شهری فرون آباد همواره با تعامل با جهاد کشاورزی سعی داشته فضای موجود را حفظ و در جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز اقدام نماید.
وی با بیان این که با کمک اداره جهاد کشاورزی می‌توانیم اراضی کشاورزی حومه شهر را حفظ کنیم، عنوان کرد: شهرداری در زمینه صیانت از اراضی کشاورزی و حفظ و پایداری آن آماده همکاری با جهاد کشاورزی است و در این خصوص هیچگونه کوتاهی نخواهد کرد.
وی خواهان همکاری بیشتر و همه جانبه ی جهاد کشاورزی در زمینه ی کنترل و مدیریت ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم شهر شد و افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد آمادگی همکاری کامل در برخورد با متخلفین ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم شهر با اداره جهاد کشاورزی را دارد و با استفاده از قانون های موجود از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری خواهد نمود.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید