برگزاری جلسه بررسی مشکلات شهری در شهرداری حسن آباد

نهمین جلسه بررسی مشکلات شهری و پیگیری امورات و اهتمام در انجام وظایف محوله بویژه در حوزه های عمرانی و خدماتی به ریاست شهردار حسن آباد و چندتن از مسئولین واحدها برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر حسن آباد صبح روز دوشنبه ششم دیماه ۱۴۰۰ ساعت شش صبح جلسه ای به ریاست شیرزاد یعقوبی شهردار و تنی چند  از مدیران واحدهای مختلف شهرداری در جهت رسیدگی و رفع موانع  و مشکلات شهری برگزار شد.
شهردار حسن آباد فشافویه ضمن تشکر از واحدهای مختلف شهرداری پیگیری جدی امور و اهتمامِ در انجام وظایف محوله را خواستار شد . یعقوبی تاکید کرد مسئولین واحدها با برنامه ریزی دقیق و پشتکار در مدت باقیمانده از سال فعالیت های خود را در راستای خدمات دهی به شهروندان و به سرانجام رساندن امورات محوله بیشتر کرده تا با عملکرد مطلوب ، موجبات رضایتمندی شهروندان عزیز فراهم گردد .
در این جلسه مسئولین واحدهای مختلف شهرداری با ارائه گزارش عملکرد حوزه های تحت مدیریت همراه با نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

حسن آباد فشافویه در جنوبی ترین نقطه پایتخت با جمعیتی در حدود هشتاد هزار نفر یکی از پنج بخش تابعه ری در فاصله ۳۵ کیلومتری مرکز شهرستان‌ واقع میباشد .

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید