بازدید میدانی شهردار و رئیس شورای شهر فرون آباد از پروژه احداث بلوار 35 متری امام خمینی (ره)

شهردار فرون آباد با همراهی فرهاد جهانگیری رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس اداره برق شهرستان پاکدشت و تیم فنی به منظور تسریع در روند اجرای کار، از پروژه جابجایی شبکه توزیع برق بلوار 35 متری امام خمینی (ره) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس درویشی شهردار فرون آباد صبح امروز و در بازدید از روند اجرای بلوار 35 متری امام خمینی (ره) گفت: روند پیشرفت فیزیکی این پروژه را مثبت ارزیابی می نمایم و از دست اندرکاران پروژه می خواهم تا با تمام توان روند تکمیل پروژه را پیش برده تا طبق وعده داده شده تقدیم شهروندان فهیم شهر نمائیم.
وی هدف از این بازدید را اطلاع از میزان پیشرفت پروژه و تسریع در روند اجرای کار بیان کرد و افزود: اجرای پروژه های عمرانی اقدامی ماندگار در جهت توسعه و آبادانی شهر خواهد بود.
وی با اشاره به پیگیری مجدانه مجموعه مدیریت شهری در خصوص اتمام پروژه های عمرانی و رفع مشکلات و موانع آنها و لزوم تسریع در اجرای کلیه پروژه های شهری، عنوان کرد: مجموعه شورا و شهرداری به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه نقاط شهر هستند و با توجه به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد است باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب ببخشیم و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های عمرانی از اولویت برنامه‌های مدیریت شهری در این دوره می باشد.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید