کارگروه دولت هوشمند جشنواره فاوا تشکیل شد

فاوا

به گزارش ریان، کارگروه دولت هوشمند دهمین دوره جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات تشکیل شد. به نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، کارگروه دولت هوشمند دهمین جشنواره فاوا برای تعیین شاخص ها و ارزیابی دستگاه ها به ریاست احسان کیان خواه دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات و با حضور بیشتر اعضاء‌ این کارگروه تشکیل شد. در این جلسه عملکرد دستگاه‌های اجرایی در چهار محور پنجره واحد تخصصی، هوشمندسازی خدمات،‌ مرکز ملی تبادل اطلاعات و مشارکت الکترونیکی مورد واکاوی قرار گرفت. بنابر این گزارش، دهمین جشنواره فاوا با شعار […]

به گزارش ریان، کارگروه دولت هوشمند دهمین دوره جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات تشکیل شد.

به نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، کارگروه دولت هوشمند دهمین جشنواره فاوا برای تعیین شاخص ها و ارزیابی دستگاه ها به ریاست احسان کیان خواه دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات و با حضور بیشتر اعضاء‌ این کارگروه تشکیل شد. در این جلسه عملکرد دستگاه‌های اجرایی در چهار محور پنجره واحد تخصصی، هوشمندسازی خدمات،‌ مرکز ملی تبادل اطلاعات و مشارکت الکترونیکی مورد واکاوی قرار گرفت.

بنابر این گزارش، دهمین جشنواره فاوا با شعار «ایران هوشمند و متصل» که فراخوان حضور در آن، بهمن سال گذشته منتشر شد، دارای چهار محور شبکه ملی اطلاعات، صنعت فضایی، اقتصاد دیجیتال و دولت هوشمند است که قرار است برگزیدگان آن در آیین اختتامیه این جشنواره در سال جاری معرفی شوند.

منبع: تریبون نیوز

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید