بایگانی‌ها

شهردار فرون آباد: ایثارگری‌و از جان گذشتگی‌های شهدا را هرگز نمی توان به تصویر کشید

شهردار فرون آباد پیش از ظهر امروز و به مناسبت فرا رسیدن سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا و در دیدار با خانواده های معظم شهداء و ایثارگران گفت: ایثارگری‌ و از جان گذشتگی‌های شهدا را هرگز نمی توان به تصویر کشید.

شهردار فرون آباد؛ محیطی مناسب برای گذران اوقات فراغت شهروندان با ساماندهی بوستان ها

شهردار فرون آباد پیش از ظهر امروز و در بازدید از روند اجرای عملیات بهسازی بوستان های سطح شهر گفت: ساماندهی پارک ها و تجهیز آنها به وسایل مورد نیاز موجب فراهم شدن محیطی مناسب برای گذران اوقات فراغت شهروندان می شود.

شهردار فرون آباد: خدمت رسانی و رفع محرومیت از چهره شهر را بطور کامل دنبال می کنیم

شهردار فرون آباد بعدازظهر امروز و در جلسه هماهنگی و اتخاذ تصمیم در خصوص طرح شهرسازی اقدام ملی مسکن در شهر گفت: خدمت رسانی و رفع محرومیت از چهره شهر را بطور کامل دنبال می کنیم.

شهردار خبر داد؛ برگزاری مانور عملیاتی اطفاء حریق در مرکز بهداشت شهر فرون آباد

شهردار فرون آباد گفت: در راستای ارتقاء آموزش و افزایش ضریب ایمنی، مانور عملیاتی اطفاء حریق و آموزش استفاده از خاموش کننده های دستی به همت آتش نشانی شهرداری فرون آباد در مرکز بهداشت برگزار شد.

اختصاص 30 میلیارد تومان برای تامین آب شرب فشافویه

فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اجرای طرح‌های کوتاه‌مدت در فشافویه اظهار کرد: آمادگی داریم با اختصاص 30 میلیارد تومان، برای شروع پروژه آبرسانی به جنوب شهرستان ری، با وزارت نیرو و شرکت آبفا در راستای حل مشکل آب، همکاری کنیم

بازدید میدانی شهردار و رئیس شورای شهر فرون آباد از پروژه احداث بلوار 35 متری امام خمینی (ره)

شهردار فرون آباد با همراهی فرهاد جهانگیری رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس اداره برق شهرستان پاکدشت و تیم فنی به منظور تسریع در روند اجرای کار، از پروژه جابجایی شبکه توزیع برق بلوار 35 متری امام خمینی (ره) بازدید کرد.