با عرض پوزش، این نام‌کاربری از قبل وجود دارد!

علیرضا چیذری

  قاچاق معکوس کالا در تجهیزات پزشکی نداریم

  سامانه رصد و پایش کالاها در سازمان غذا ودارو با هدف رصد لحظه به لحظه کالاها و داروهای تجهیزات پزشکی راه اندازی شده است.نظرات دکتر علیرضا چیذری رییس انجمن تامین تجهیزات پزشکی در خصوص این سامانه شنیدنی است.

  واکنش رییس انجمن تامین به فاجعه انسانی رفح: تاریخ تکرار می شود 

  رییس انجمن تامین تجهیزات پزشکی و دارویی در خصوص فاجعه انسانی در رفح گفت: ما هم مانند سایر مردم جهان از این مساله متاثر و نگران هستیم و مقصر این فاجعه را تنها اسراییل نمی دانیم بلکه این بمب های چند تنی امریکاست که بر سر مردم بی گناه رفح و در جایی که منطقه و پناهگاه امن مردم بوده سرازیر شده است و این رفتار غیر انسانی، ما را هم مانند تمام دنیا دلشکسته کرده است.

  انتقاد از فرآیند دو ساله برای تایید کیفیت کالاهای تجهیزات پزشکی

  رئیس هیئت مدیره انجمن تأمین، تولید، توزیع و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی با تأکید بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی از کمبود آزمایشگاه نظارت بر کیفیت این تجهیزات و طولانی شدن فرایندهای تعیین کیفیت انتقاد کرد.

  رقابت بخش دولتی با بخش خصوصی سم مهلکی است

  بیشترین مشارکت بخش خصوصی و خرد جمعی همیشه در صنف تجهیزات پزشکی به صورت غیر رسمی و از طریق گروه‌های مجازی بوده و عمده شکایت اعضای آن صنف نیز از نحوه فعالیت انجمن‌ها و تشکل‌های مربوطه بوده است. درنهایت این صنف به این نتیجه رسید که یک موسسه جامع الاطراف غیر انتفاعی تشکیل دهد که منافع اقتصادی نداشته باشد. با این هدف، فعالیت موسسه حامی تجهیزات پزشکی و دارویی مرآت و سپس انجمن صنفی تولید، تامین، توزیع و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی و دارویی در سال ۱۴۰۰ آغاز شد. این انجمن در ماه اول فعالیت خود حدود ۱۲۰ عضو داشت و امروز تعداد اعضای آن به ۶۵۴ عضو رسیده است.

  زیمنس، دشمن ایران و ایرانی

  علیرضا چیذری؛ رئیس انجمن تولید، تامین، توزیع و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی و دارویی در یادداشت خود نوشت.

  نمایشگاه ایران هلث در حال دستیابی به شکل جهانی خود است

  رئیس انجمن صنفی کارفرمایی تولید، تامین، توزیع و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی و دارویی گفت: علیرضا چیذری گفت: در دوره گذشته برخی همکاران متاسفانه اقدام به تحریم نمایشگاه نمودند در حالیکه در سال جاری به علت حضور پارک فناوری پردیس و نگاه یکسانی که به مشارکت کنندگان دارد میزان تقاضا به حدی بالاست که نیازمند اضافه شدن سالنها برای حضور مشارکت کنندگان است؛ نمایشگاه ایران هلث در حال دستیابی به شکل جهانی خود است.

  نشست صمیمی هیات مدیره انجمن تامین با اصحاب رسانه برگزار شد

  رئیس انجمن صنفی تولید، تامین، توزیع و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی و دارویی گفت: فاصله بین مرگ و زندگی در حوزه تجهیزات پزشکی، هیچ است یعنی حتی به اندازه یک تار مو هم نیست. بنابراین اگر کمبودی در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی رخ دهد به معنای مرگ بیماران است.

  با تمام توان و آبرو از حیثیت صنف دفاع می کنیم

  رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی تولید، تامین، توزیع و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی و دارویی هشدار داد: از طریق اتاق بازرگانی به آسیب زنندگان به جایگاه افراد صنفی عضو اتاق بازرگانی ورود جدی خواهیم کرد و مطابق اساسنامه اتاق بازرگانی اقدام می­ کنیم.

  مشارکت 137 درصدی در ایران هلث 1403

  رییس انجمن تولید، تامین ، توزیع و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی در خصوص افزایش  مشارکت شرکت های تجهیزات پزشکی در نمایشگاه ایران هلث امسال و تصمیمات شورای سیاستگذاری در این خصوص به خبرنگار ریان گفت: شورای سیاستگذاری این هفته تشکیل نشده است ولی تاکنون صد در صد نمایشگاه اشغال شده  بنابراین تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که چیدمان را کمی منسجم تر کنیم مثلا  تا الان موفق شدیم در سالن 38 تعداد 3 غرفه اضافه کنیم.