آغاز به کار الوپیک در مشهد

الوپیک

به گزارش ریان، الوپیک بزرگترین سامانه تخصصی ارسال هوشمند کالا و مرسوله درون شهری در پایتخت، فعالیت‌اش را در مشهد آغازکرد. شهروندان مشهد از این پس می‌توانند با ثبت درخواست دراپلیکیشن الوپیک از خدمات هوشمند ارسال‌فوری‌کالا به راحتی استفاده کنند. الوپیک تجربه موفق 7 سال ارائه خدمات هوشمند ارسال به شهروندان و کسب و کارهای تهران را در کارنامه خود دارد. توسعه خدمات این سامانه به سایر نقاط کشور چندی پیش با ورود الوپیک به شیراز آغاز شد. الوپیک، الوتاکسی، الووانت والوپست محبوب‌ترین سرویس‌های الوپیک برای ارائه مجموعه کاملی از خدمات حمل‌و‌نقل درون‌شهری به شهروندان و کسب و‌کارهای مشهد به شمارمی‌روند. […]

به گزارش ریان، الوپیک بزرگترین سامانه تخصصی ارسال هوشمند کالا و مرسوله درون شهری در پایتخت، فعالیت‌اش را در مشهد آغازکرد. شهروندان مشهد از این پس می‌توانند با ثبت درخواست دراپلیکیشن الوپیک از خدمات هوشمند ارسال‌فوری‌کالا به راحتی استفاده کنند. الوپیک تجربه موفق 7 سال ارائه خدمات هوشمند ارسال به شهروندان و کسب و کارهای تهران را در کارنامه خود دارد. توسعه خدمات این سامانه به سایر نقاط کشور چندی پیش با ورود الوپیک به شیراز آغاز شد. الوپیک، الوتاکسی، الووانت والوپست محبوب‌ترین سرویس‌های الوپیک برای ارائه مجموعه کاملی از خدمات حمل‌و‌نقل درون‌شهری به شهروندان و کسب و‌کارهای مشهد به شمارمی‌روند.

الوپیک در هر نقطه از شهر مشهد، استفاده از خدمات متنوع و هوشمند ارسال کالا و مرسوله  به سادگی با استفاده از اپلیکیشن و وب‌سایت Alopeyk.com برای شهروندان ممکن می‌کند. علاوه بر این کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ مشهد نیز قادر به استفاده از خدمات تخصصی ارسال درون شهری مرسولات‌شان خواهند بود.

شهروندان مشهد به سادگی می‌توانند ارسال رایگان با الوپیک را در اولین درخواست با استفاده از کد تخفیف   SALAMMASHHAD تجربه کنند.

linkلینک کوتاه خبری :

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید